Kalendář závodů

Září

Říjen 2021

Listopad
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1st Říjen
Žádné události
Events for 2nd Říjen
Žádné události
Events for 3rd Říjen
Žádné události
Events for 4th Říjen
Žádné události
Events for 5th Říjen
Žádné události
Events for 6th Říjen
Žádné události
Events for 7th Říjen
Žádné události
Events for 8th Říjen
Žádné události
Events for 9th Říjen
Žádné události
Events for 10th Říjen
Events for 11th Říjen
Žádné události
Events for 12th Říjen
Žádné události
Events for 13th Říjen
Žádné události
Events for 14th Říjen
Žádné události
Events for 15th Říjen
Žádné události
Events for 16th Říjen
Žádné události
Events for 17th Říjen
Žádné události
Events for 18th Říjen
Žádné události
Events for 19th Říjen
Žádné události
Events for 20th Říjen
Žádné události
Events for 21st Říjen
Žádné události
Events for 22nd Říjen
Žádné události
Events for 23rd Říjen
Events for 24th Říjen
Žádné události
Events for 25th Říjen
Žádné události
Events for 26th Říjen
Žádné události
Events for 27th Říjen
Žádné události
Events for 28th Říjen
Žádné události
Events for 29th Říjen
Žádné události
Events for 30th Říjen
Events for 31st Říjen
Žádné události

Přehled rekordů

DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatum
Poznámka
100 m10.23 +1.0Jan Veleba1986ARC BrnoPardubice3. 7. 2010
200 m20.86 +2.0Jan Veleba1986ARC BrnoTábor8. 9. 2012
400 m46.86Tomáš Bošek1985VSK Univerzita BrnoPardubice13. 8. 2011
800 m1:46.24Filip Sasínek1996AK HodonínGöteborg (Švéd.)29. 7. 2020
1 500 m3:35.02Filip Sasínek1996AK HodonínOstrava8. 9. 2020
5 000 m13:52,2Miroslav Jurek1935TJ Spartak ZJŠ BrnoGöteborg (Švéd.)28. 8. 1958
10 000 m29:37,5Tomáš Kosmák1964VŠTJ Technika BrnoPraha29. 5. 1987
110 m př.13.48 +0.4Martin Mazáč1990VSK Univerzita BrnoTábor15. 6. 2013
400 m př.50.20Martin Tuček1995VSK Univerzita BrnoZlín27. 6. 2021
3 000 m př.8:33.00Michael Nejedlý1969AC Moravská Slavia BrnoBratislava10. 6. 1997
Výška229Svatoslav Ton1978JAC BrnoBílina14. 8. 2001
Tyč520Aleš Hončl1975VSK Univerzita BrnoPraha19. 6. 2006
Dálka794 +0.7Radek Juška1993TJ Lokomotiva BřeclavOstrava2. 8. 2014
Trojskok16.21 +0.5Ondřej Vodák1998VSK Univerzita BrnoPardubice25. 6. 2019
Koule 7.26 kg20.98Martin Stašek1989VSK Univerzita BrnoChodov4. 5. 2013
Disk 2 kg66.48Ludvík Daněk1937TJ Zbrojovka BrnoLong Beach (USA)8. 6. 1969
Oštěp 800 g73.27Martin Konečný1997VSK Univerzita BrnoBrno25. 8. 2020
Kladivo 7.26 kg65.28Milan Piňos1953VŠTJ Technika BrnoOstrava9. 7. 1978
Desetiboj7 446Adam Formánek1983TJ Lokomotiva BřeclavStará Boleslav20. 7. 2008
11.65-6.76-12.59-1.86-51.13-15.74-36.00-4.40-52.95-4:26.63
Štafeta 4x 100 m41.50VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita BrnoPlzeň27. 6. 2015Navrátil-Suchánek-Vaněk-Pírek
Štafeta 4x 400 m3:12.33VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita BrnoPlzeň9. 8. 2020Tuček-Juránek-Vystrk-Plaček
DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatumPoznámka
100 m11.34 +2.0Erika Suchovská1967ACP Olymp BrnoLisabon (Por.)28. 6. 1996
200 m23.03 +1.8Erika Suchovská1967ACP Olymp BrnoOstrava 6. 7. 1995
400 m52.99Erika Suchovská1967TJ Univerzita BrnoPraha 4. 9. 1993
800 m1:59.71Lenka Masná1985ACP Olymp BrnoBarcelona (Šp.)27. 7. 2010
1 500 m4:06.13Andrea Šuldesová1975TJ Lokomotiva BřeclavHengelo (Niz.) 1. 6. 1998
5 000 m16:10.56Eva Krchová1989AK Olymp BrnoWalnut (USA)17. 4. 2015
10 000 m34:23.61Irena Petříková1983ACP Olymp BrnoKladno 2. 7. 2005
100 m př.13.12 +1.9Lucie Koudelová1994AK Olymp BrnoTábor18. 6. 2016
400 m př.57.83Petra Šímová1966TJ Sigma HodonínLisabon (Por.)28. 6. 1996
3 000 m př.9:48.75Eva Krchová1989AK Olymp BrnoStanford (USA) 2. 5. 2015
Výška195Šárka Nováková1971AAC BrnoKerkrade (Niz.)30. 5. 1992
Tyč440Rebeka Šilhanová1995AK Olymp BrnoTábor19. 6. 2016
Dálka666Martina Darmovzalová1978TJ Lokomotiva BřeclavKladno 2. 7. 2005
Trojskok14.16 +0.1Šárka Kašpárková1971AAC BrnoStuttgart (Něm.)21. 8. 1993
Koule 4 kg15.31Hana Mísařová1967TJ Geotest BrnoLitomyšl 3. 8. 1985
Disk 1 kg53.44Marta Nováková1961TJ Zbrojovka BrnoBrno17. 5. 1986
Oštěp 600 g52.00Andrea Drápalová1993AK Olymp BrnoBřeclav 5. 6. 2016
Kladivo 4 kg63.81Kateřina Chlupová1986AK Olymp BrnoKladno29. 7. 2018
Sedmiboj5 716Jana Novotná1999AK Olymp BrnoGrosseto (It.)21. 7. 201714.14-175-12.16-25.30-602-36.10-2:17.29
Štafeta 4x100 m45.86AK Olymp BrnoAK Olymp BrnoTřinec10. 6. 2017Pírková-Minářová-Novotná-Vávrová
Štafeta 4x400 m3:44.19TJ Univerzita BrnoTj Univerzita BrnoJablonec 4. 7. 1993Svobodová-Macháčková-Dostálová-Suchovská
DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatumPoznámka
60 m7.41Kateřina Čechová1988AC Moravská Slavia BrnoPraha23. 2. 2008
200 m23.16Erika Suchovská1967AC Podnikatelů BrnoStockholm (Švéd.)10. 3. 1996
400 m52.08Erika Suchovská1967AC Podnikatelů BrnoPraha25. 2. 1996
800 m2:01.25Lenka Masná1985AK Olymp BrnoSopot (Pol.)7. 3. 2014
1 500 m4:06.37Andrea Šuldesová1975TJ Lokomotiva BřeclavMaebashi (Jap.)
6. 3. 1999
3 000 m8:49.15Andrea Šuldesová1975TJ Lokomotiva BřeclavErfurt (Něm.)3. 2. 1999
60 m př.8.19Lucie Koudelová1994AK Olymp BrnoPraha25. 2. 2017
Výška195Šárka Kašpárková1971AAC BrnoBanská Bystrica27. 1. 1993
Výška195Michaela Hrubá1998JAC BrnoPraha20. 2. 2016
Tyč427Rebeka Šilhanová1995AK Olymp BrnoPraha21. 2. 2017
Dálka657Ludmila Jimramovská
1958
TJ Zbrojovka Brno
Brno
19. 2. 1985
657Martina Darmovzalová1978TJ Lokomotiva BřeclavPraha11. 2. 2004
Trojskok14.46Šárka Kašpárková1971AAC BrnoParis (Fr.)13. 3. 1994
Koule 4 kg15,14Hana Mísařová1967TJ Geotest BrnoPraha2. 2. 1985
Pětiboj4 025Barbora Szlendaková1978AC Policie Junior BrnoManhattan (NY, USA)19. 2. 19998.73-171-10.92-593-2:23.63
Štafeta 4x200 m1:39.82AK Olymp BrnoAK Olymp BrnoOstrava28. 2. 2016Strnadová-Krupařová-Pírková-Hřivnová
Jihomoravská atletika
Jihomoravská atletika aktualizoval(a) svůj stav.
Když se to stane, obvykle je to kvůli tomu, že vlastník obsah sdílel jen s malou skupinou lidí, změnil nastavení soukromí, nebo byl obsah odebrán.
Jihomoravská atletika
Jihomoravská atletika
Školení rozhodčích 2. a 3. třídy proběhnou v Blansku, Oslavanech a Vyškově.
Více zde https://www.jmkas.cz/skoleni-rozhodcich/
Jihomoravská atletika
Jihomoravská atletika je v Orlovna Rakšice.
Orlovna Rakšice
Za hodinu bude žákovskými kategoriemi zahájen jubilejní 30. ročník Krumlovského běhu. Na termínovku se tato tradiční akce, součást Orelské běžecké ligy, Znojemského běžeckého poháru a Zajícovy ligy, vrací po roční nucené přestávce. Start hlavního závodu bude v 15h.
Jihomoravská atletika
Jihomoravská atletika
Dnes zveřejnila Národní sportovní agentura výzvu Můj klub 2022. Žádosti je možno podávat od 21. 10. 2021
https://agenturasport.cz/muj-klub-2022/

Partneři JmKAS

Jihomoravský kraj
Město Brno
Český atletický svaz