Rekordy JmKAS v kategorii: STARŠÍ ŽÁKYNĚ (dráha, mistrovské disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
60 m | 7,88 +1,7 | Kateřina Rybová | 2009 | Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko | Olomouc | 28.06.2022 | |
150 m | 17.86 | Kateřina Čechová | 1988 | AC Moravská Slavia Brno | Česká Lípa | 29. 6. 2003 | |
300 m | 39.56 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Jihlava | 17. 6. 2018 | |
800 m | 2:07.32 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Turnov | 29. 5. 2018 | |
1 500 m | 4:38.27 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Olomouc | 19. 5. 2018 | |
100 m př. | 14.23 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Uherské Hradiště | 16. 7. 2013 | |
200 m př. | 28.98 +1.4 | Dominika Bezdíčková | 2006 | AC Moravská Slavia Brno | Ostrava | 1. 7. 2021 | |
1 500 m př. | 5:46,5 | Alexandra Mateásková | 1987 | AC Moravská Slavia Brno | České Budějovice | 13. 10. 2001 | |
Výška | 183 | Michaela Hrubá | 1998 | JAC Brno | Uherské Hradiště | 27. 6. 2013 | |
Tyč | 335 | Veronika Strýčková | 1999 | AC Čejkovice | Opava | 22. 6. 2014 | |
Dálka | 587 -1.5 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Praha | 22. 9. 2013 | |
Koule 3 kg | 13.87 | Svatava Hradilová | 1951 | TJ Zbrojovka Brno | Brno | 13. 10. 1966 | |
Disk 0.75 kg | 37.65 | Tereza Láchová | 2006 | JAC Brno | Mladá Boleslav | 18. 9. 2021 | |
Oštěp 500 g | 42.51 | Tereza Láchová | 2006 | JAC Brno | Ostrava | 12. 9. 2021 | |
Kladivo 3 kg | 46.28 | Hana Korábová | 1993 | AC Čejkovice | Olomouc | 21. 9. 2008 | |
Sedmiboj | 5 087 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Praha | 13. 7. 2014 | 14.37+0.4-1.60-11.49-18.65-0.9-5.65-1.7-31.17-2:36.64 |
Štafeta 4×60 m | 29.73 | AK Hodonín | AK Hodonín | Brno | 25. 6. 2005 | Krtičková-Šímová-Koryčánková-Schmidová | |
Štafeta 4×300 m | 2:49.76 | AK Olymp Brno | AK Olymp Brno | Kolín | 22. 9. 2019 | Šímová-Svobodová-Pijáková-Hutárková | |
Chůze 3 000 m | 17:51.99 | Tereza Račanská | 2004 | Orel Vyškov | Kolín | 20. 9. 2019 |
Rekordy JmKAS v kategorii: STARŠÍ ŽÁKYNĚ (hala, mistrovské disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
60 m | 7.65 | Paličková Veronika | 1997 | AK Hodonín | Jablonec | 3. 3. 2012 | |
150 m | 18.35 | Veronika Jakusidisová | 2005 | ASK Blansko | Praha | 1. 3. 2020 | |
300 m | 39.96 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Ostrava | 20. 2. 2018 | |
800 m | 2:09.89 | Pavla Štoudková | 2003 | AK Olymp Brno | Praha | 1. 12. 2018 | |
1 500 m | 4:39.66 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Ostrava | 14. 1. 2018 | |
60 m př. | 8.77 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Jablonec | 2. 3. 2013 | |
Výška | 180 | Michaela Hrubá | 1998 | JAC Brno | Praha | 21. 12. 2013 | |
Tyč | 321 | Veronika Strýčková | 1999 | AC Čejkovice | Bratislava | 1. 2. 2014 | |
Dálka | 581 | Sára Zámečníková | 2001 | AK Olymp Brno | Ostrava | 17. 12. 2016 | |
Koule 3 kg | 13.56 | Eliška Zahradníčková | 2001 | JAC Brno | Ostrava | 17. 12. 2016 | |
Pětiboj | 3 853 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Praha | 7. 2. 2014 | 9.00-169-11.54-575-2:32.21 |
Štafeta 4x 200 m | 1:47.05 | VSK Univerzita Brno | VSK Univerzita Brno | Ostrava | 5. 3. 2023 | Radvanová K.-Radvanová M.-Šímová-Kostelníková | |
Chůze 3 000 m | 17:15.93 | Sabina Bočková | 2001 | AK Hodonín | Olomouc | 5. 2. 2016 |
Rekordy JmKAS v kategorii: STARŠÍ ŽÁKYNĚ (hala, vybrané doplňkové disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
50 m | 6.95 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Sokolov | 18. 1. 2013 | |
200 m | 24.97 | Kateřina Čechová | 1988 | AC Moravská Slavia Brno | Wien (Rak.) | 22. 2. 2003 | |
400 m | 56.32 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Ostrava | 8. 2. 2018 | |
500 m | 1:18.72 | Natálie Kolajová | 1997 | AK Kyjov | Bratislava | 29. 1. 2012 | |
600 m | 1:37.67 | Lucie Hudečková | 2006 | AC Moravská Slavia Brno | Ostrava | 4. 1. 2020 | |
1 000 m | 3:06.38 | Tereza Korvasová | 1996 | AK Hodonín | Bratislava | 16. 1. 2011 | |
2 000 m | neustanoven | ||||||
3 000 m | neustanoven | ||||||
1 míle | neustanoven | ||||||
50 m př. | 7.73 | Jana Novotná | 1999 | JAC Brno | Sokolov | 16. 1. 2011 | |
Sprinterský trojboj (60-100-200) | 2 321 | Kateřina Brabcová | 1973 | TJ Zbrojovka Brno | Jablonec | 17. 2. 1988 | 8.14-13.03-26.55 |
Trojskok | 11.14 | Eliška Řádková | 1991 | ACP Olymp Brno | Bratislava | 17. 1. 2006 | |
Chůze 1 000 m | neustanoven | ||||||
Chůze 2 000 m | neustanoven | ||||||
Chůze 5 000 m | neustanoven |
Rekordy JmKAS v kategorii: STARŠÍ ŽÁKYNĚ (dráha, silnice, vybrané disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
100 m | 11.86 | Kateřina Čechová | 1988 | ACP Junior Brno | Rijeka (Chor.) | 26. 6. 2003 | |
200 m | 24.62 +0.2 | Kateřina Čechová | 1988 | AC Moravská Slavia Brno | Rijeka (Chor.) | 2. 7. 2002 | |
400 m | 56.25 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Ostrava | 14. 6. 2018 | |
ručně | 58,4 | Eva Žůrková | 1968 | TJ Lokomotiva Břeclav | Hodonín | 28. 5. 1983 | |
500 m | 1:17.18 | Michaela Knotková | 2001 | AK Hodonín | Hodonín | 23. 4. 2016 | |
600 m | 1:32.21 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Varaždin (Chor.) | 30. 9. 2017 | |
1 000 m | 2:52.40 | Pavla Štoudková | 2003 | ASK Blansko | Brno | 14. 8. 2017 | |
1 míle | 5:22.7 | Martina Vévodová | 1990 | AK Perná | Hodonín | 5. 7. 2005 | |
2 000 m | 6:33.46 | Carmen Idris Beshirová | 1998 | AK Olymp Brno | Budapest (Maď.) | 28. 9. 2013 | |
3 000 m | 10:20,9 | Magdaléna Medková | 1973 | TJ Geotest Brno | Zlín | 29. 8. 1987 | |
Hodinovka dráha | 12 068 | Karolína Palková | 1993 | VSK Univerzita Brno | Kuřim | 13. 10. 2007 | |
Sprinterský trojboj (60-100-200) | 2 606 | Veronika Jakusidisová | 2005 | ASK Blansko | Litomyšl | 1. 8. 2020 | 7.95-12.48-25.07 |
Sprinterský trojboj (50-60-100) | 2 815 | Veronika Paličková | 1997 | AK Hodonín | Hodonín | 18. 8. 2012 | 6.62-7.62-12.33 |
300 m př. | 43.84 | Kateřina Dlabajová | 2001 | AK Olymp Brno | Břeclav | 21. 5. 2016 | |
2 000 m př. | 7:56,3 | Věra Žižlavská | 1979 | TJ Slavoj Slavkov | Brno | 11. 9. 1994 | |
3 000 m př. | 16:41.77 | Lenka Svobodová | 1995 | JAC Brno | Břeclav | 11. 8. 2010 | |
Trojskok | 11.64 | Eva Doležalová | 1979 | TJ Lokomotiva Břeclav | Brno | 11. 9. 1994 | |
Míček 150 g | 63.70 | Veronika Medusová | 1983 | AK Hodonín | 1998 | ||
Chůze 1 000 m | 5:18.15 | Tereza Račanská | 2004 | Orel Vyškov | Brno | 15. 7. 2019 | |
Chůze 2 000 m | neustanoven | ||||||
Chůze 3 000 m | neustanoven | ||||||
Chůze 5 000 m | 32:55.24 | Michaela Škařoupková | 2004 | Orel Vyškov | Ostrava | 17. 6. 2018 | |
Chůze 1 km | neustanoven | ||||||
Chůze 2 km | 11:39,0 | Tereza Račanská | 2004 | Orel Vyškov | Hlohovec (SK) | 2. 6. 2019 | |
Chůze 3 km | 17:29.28 | Sabina Bočková | 2001 | AK Hodonín | Jablonec | 17. 9. 2016 | |
Chůze 5 km | 32:37,0 | Michaela Škařoupková | 2004 | Orel Vyškov | Poděbrady | 6. 4. 2019 |