Jihomoravský krajský atletický svaz

Rekordy dorostenky

Rekordy JmKAS v kategorii: DOROSTENKY (dráha, mistrovské disciplíny)

DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatumPoznámka
100 m11.79 +1.4Veronika Paličková1997AK HodonínHradec Králové8. 6. 2013 
200 m23.98Zuzana Kosová1984ACP Junior BrnoDebrecen (Maď.)15. 7. 2001 
400 m54.52Barbora Dostálová1975SK Sportovní škola BrnoNitra4. 7. 1992 
800 m2:05.98Andrea Šuldesová1975TJ Lokomotiva BřeclavOstrava24. 6. 1992 
1 500 m4:24.09Valerie Kondačová1968TJ Zbrojovka BrnoCottbus (Něm.)24. 8. 1985 
3 000 m9:54.45Hana Pechová1987ACP Junior BrnoLiberec20. 6. 2004 
100 m př.13.61 +0.5Jana Sotáková1993ASK BlanskoOlomouc8. 5. 2010 
300 m př.42.14Lucie Krupařová1999AK Olymp BrnoTřinec26. 6. 2016 
2 000 m př.7:12.04Lucie Filipová2000AK Olymp BrnoBrno11. 6. 2016 
Výška191Michaela Hrubá1998JAC BrnoEugene (USA)27. 7. 2014 
Tyč361Rebeka Šilhanová1995AK Olymp BrnoPraha24. 6. 2012 
Dálka635Miroslava Kulišová1965TJ Zbrojovka BrnoPraha10. 7. 1982 
Trojskok13.22Eva Doležalová1979TJ Lokomotiva BřeclavOstrava6. 7. 1996 
Koule 3 kg15.30Eliška Zahradníčková2001AK Olymp BrnoBrno16. 5. 2018 
Disk 1 kg43.84Helena Dvořáčková1967TJ Geotest BrnoOstrava16. 6. 1984 
Oštěp 500 g48.33Iveta Mocharová1998AK Olymp BrnoTrnava6. 6. 2015 
Kladivo 3 kg55.57Eliška Krajčová2001TJ ZnojmoOstrava17. 6. 2018 
Sedmiboj5 716Jana Novotná1999AK Olymp BrnoTbilisi (Gruzie)15. 7. 201614.14-175-12.16-25.30-602-36.10-2:17.29
Štafeta 4x 100 m47.99SK Sportovní škola Brno SK Sportovní škola BrnoPraha26. 6. 1994Kuchťáková-Jelenová-Szlendaková-Beránková
Štafeta 4x 400 m3:47.71AK Olymp Brno AK Olymp BrnoTřinec26. 6. 2016Sklenská-Krupařová-Holubářová-Dlabajová
Chůze 5 000 m27:57.73Martina Rucká1985ACP Junior BrnoOstrava23. 6. 2001 

 

Rekordy JmKAS v kategorii: DOROSTENKY (hala, mistrovské disciplíny)

DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatumPoznámka
60 m7.46Veronika Paličková1997AK HodonínPraha23. 2. 2013 
200 m24.61Blažková Hana2004AK TišnovOstrava7. 3. 2021 
400 m55.43Lucie Krupařová1999AK Olymp BrnoPraha11. 2. 2016 
800 m2:08.38Pavla Štoudková2003AK Olymp BrnoWien (Rak.)1. 2. 2020 
1 500 m4:30.94Valerie Kondačová1968TJ Zbrojovka BrnoPraha3. 4. 1985 
3 000 m9:51.17Alice Prokešová1999AK Olymp BrnoOstrava27. 2. 2016 
60 m př.8.48Jana Novotná1999AK Olymp BrnoOstrava20. 2. 2016 
Výška191Michaela Hrubá1998JAC BrnoPraha6. 3. 2015 
Tyč365Rebeka Šilhanová1995AK Olymp BrnoPraha18. 2. 2012 
Dálka613Miroslava Kulišová1965TJ Zbrojovka BrnoPraha14. 2. 1982 
Trojskok12.57Eva Doležalová1979TJ Lokomotiva BřeclavPraha24. 2. 1996 
Koule 3 kg13.90Hana Mísařová1967TJ Geotest BrnoJablonec19. 2. 1984 
Pětiboj4 081Jana Novotná1999AK Olymp BrnoPraha12. 2. 2016 
Štafeta 4x 200 m1:42.40AK Olymp Bno  Ostrava26. 2. 2023Pavlíková-Poláčková-Jakšlová-Klementová
Chůze 3 000 m15:35.54Lucie Nedomová1978T.J. Sokol Bílovice nad SvitavouOstrava25. 2. 1995 

Rekordy JmKAS v kategorii: DOROSTENKY (hala, vybrané doplňkové disciplíny)

DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatumPoznámka
50 m6.48Renata Černá1973TJ Zbrojovka BrnoOstrava11. 2. 1989 
150 m18.59Kateřina Čechová1988AC Moravská Slavia BrnoBratislava25. 1. 2002 
300 m40.17Lucie Krupařová1999AK Olymp BrnoPraha19. 1. 2016 
500 m1:17.18Adéla Fojtová2007Lokomotiva FOSFA BřeclavBratislava28.01.2023 
600 m1:38.58Natálie Hluší2002SK Speed BrnoOstrava5. 1. 2019 
1 000 m2:55.58Adéla Fojtíková2007Lokomotiva FOSFA BřeclavOstrava13. 1. 2023 
2 000 m7:20.92Emma Ryšávková2005Fénix sport BlanskoOstrava8. 1. 2022 
1 míle5:38.60Michaela Hlavatá1991ACP Olymp BrnoBratislava10. 2. 2008 
Koule 4 kg12.77Jana Petrášová1965TJ Geotest BrnoBrno13. 3. 1982 
Sprinterský trojboj2 634Renata Černá1973Zbrojovka BrnoJablonec15. 2. 19897.77-12.35-25.67
Chůze 2 000 m neustanoven     
Chůze 5 000 m neustanoven     

Rekordy JmKAS v kategorii: DOROSTENKY (dráha, silnice, vybrané disciplíny)

DisciplínaVýkonJméno a příjmeníRok narozeníKlub/oddílMístoDatumPoznámka
60 m7.50 +1.2Veronika Paličková1997AK HodonínHodonín27. 4. 2013 
150 m17.85 +1.4Veronika Paličková1997AK HodonínHodonín27. 4. 2013 
300 m39.57Šárka Beránková1978SK SŠ BrnoOstrava28. 6. 1992 
500 m1:15,0Jana Rafajová1950TJ ŽabovřeskyGottwaldov4. 10. 1966 
600 m1:36,2Jana Rafajová1950TJ ŽabovřeskyOtrokovice2. 7. 1967 
1 000 m2:45.85Pavla Štoudková2003AK Olymp BrnoKladno1. 6. 2020 
1 míle5:26.46Lucie Hudečková2006AC Moravská Slavia BrnoBrno17.07.2023 
2 000 m6:33.46Carmen Idris Beshirová1998AK Olymp BrnoBudapest (Maď.)28. 9. 2013 
5 000 m17:06.31Adéla Koláčková2001AK Olymp BrnoOstrava2. 9. 2018 
Hodinovka dráha13 924Alice Zachariášová1987ACP Junior BrnoKuřim23. 10. 2004 
Sprinterský trojboj (60-100-200)2 617Hana Blažková1989AK TišnovTřebíč4. 6. 20207.83-12.50-25.33
Půlmaraton1:31.13Michaela Hlavatá1991ARC BrnoBrno1. 1. 2008 
25 km silnice1:52.32Ludmila Marvánová1964TJ Zbrojovka BrnoRadostice30. 5. 1981 
200 m př.28.98 +1.4Dominika Bezdíčková2006AC Moravská Slavia BrnoOstrava1. 7. 2021 
300 m př.42.14Lucie Krupařová1999AK Olymp BrnoTřinec26. 6. 2016 
1 500 m př.5:04.72Tereza Korvasová1996AK HodonínBřeclav28. 9. 2013 
3 000 m př.11:07.82Lucie Filipová2000AK Olymp BrnoPraha3. 9. 2017 
Břemeno 10 kg12,5Tereza Králová1989AC Moravská Slavia BrnoPardubice5. 3. 2006 
Chůze 1 000 m4:59.47Sabina Bočková2001AK HodonínOpava6. 6. 2017 
Chůze 2 000 m10:37.15Sabina Bočková2001AK HodonínOpava25. 4. 2017 
Chůze 3 000 m16:44.16Sabina Bočková2001AK HodonínOpava25. 4. 2017 
Chůze 5 000 m25:31.83Sabina Bočková2001AK HodonínOpava28. 8. 2018 
Chůze 10 000 m59:19,0Martina Rucká1985ACP Junior BrnoOlomouc29. 4. 2001 
Chůze hodinovka dráha nedohledán     
Chůze 5 km26:14,4Lucie Nedomová1978T.J. Sokol Bílovice nad SvitavouČeská Lípa9. 10. 1995 
Chůze 10 km58:40,0Lucie Nedomová1978T.J. Sokol Bílovice nad SvitavouOlomouc19. 6. 1994 

Projekty a činnost Jihomoravského krajského atletického svazu jsou spolufinancovány:

Novinky na webu

Partneři JmKAS

Přejít nahoru