Rekordy JmKAS v kategorii: MLADŠÍ ŽÁCI (dráha, mistrovské disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
60 m | 7.59 | Jakub Konvica | 1990 | BYAC Brno | Litomyšl | 16. 6. 2003 | |
7.59 +0.7 | Jakub Žurovec | 1995 | AK Hodonín | Brno | 28. 5. 2008 | ||
150 m | 17.88 +0.8 | Petr Horáček | 2005 | VSK Univerzita Brno | Šumperk | 7. 10. 2018 | |
800 m | 2:08.75 | Ondřej Budín | 2005 | TJ Znojmo | Břeclav | 27. 5. 2018 | |
1 500 m | 4:29,3 | Jiří Štěrba | 1976 | Agro Drnovice | Prostějov | 20. 9. 1989 | 4:26.9 Rejthar chybný čas v tabulkách upozornil JŠ 4:46.9 ve výs. |
60 m př. | 8.95 -0.4 | David Ježek | 2003 | VSK Univerzita Brno | Znojmo | 22. 9. 2016 | |
Výška | 183 | Lukáš Drobilič | 2009 | TJ Lokomotiva Břeclav | Olomouc | 29. 6. 2022 | |
Dálka | 600 | Michal Kaššai | 1971 | TJ Znojmo | Znojmo | 6. 10. 1984 | |
600 | Eliáš Urban | 2000 | AHA Vyškov | Opava | 6. 10. 2013 | ||
Koule 3 kg | 14.88 | Miloš Kolenčík | 1983 | ARC Brno | Třinec | 12. 10. 1996 | |
Oštěp 500 g | 46.79 | Jan Jakub Čáp | 2004 | AHA Vyškov | Hranice | 1. 10. 2017 | |
Míček 150 g | 82,55 | Ladislav Mandelík | 1952 | TJ Slavoj Vyškov | Prostějov | 25. 9. 1965 | |
Pětiboj | 2561 | Lukáš Drobilič | 2009 | TJ Lokomotiva Břeclav | Praha | 3. 6. 2022 | 9.60-58.97-7.95-518-2:23.38 |
Štafeta 4×60 m | 30,8 | TJ Zbrojovka Brno | TJ Zbrojovka Brno | Třinec | 13. 6. 1990 | Helán-Pokorný-Novák-Knaurek | |
Chůze 2 000 m | 12:53,1 | David Lerch | 1982 | Znojmo | Nové Zámky | 8. 10. 1994 |
Rekordy JmKAS v kategorii: MLADŠÍ ŽÁCI (hala, mistrovské disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
60 m | 7.44 | Petr Horáček | 2005 | VSK Univerzita Brno | Ostrava | 8. 12. 2018 | |
150 m | 17.72 | Petr Horáček | 2005 | VSK Univerzita Brno | Ostrava | 8. 12. 2018 | |
800 m | 2:07.43 | Ondřej Budín | 2005 | TJ Znojmo | Geislingen (Něm.) | 15. 11. 2018 | |
1 500 m | 4:34.19 | Šimon Lopour | 2006 | BYAC Brno | Ostrava | 13. 12. 2019 | |
60 m př. | 8.98 | David Ježek | 2003 | VSK Univerzita Brno | Ostrava | 10. 12. 2016 | |
Výška | 183 | Lukáš Drobilič | 2009 | TJ Lokomotiva Břeclav | Břeclav | 1. 4. 2022 | |
Dálka | 570 | Jiří Kapounek | 1964 | TJ Slavoj Vyškov | Ostrava | 17. 12. 1977 | |
Koule 3 kg | 14.16 | Jiří Osolsobě | 2001 | AHA Vyškov | Jablonec | 6. 12. 2014 | |
Chůze 2 000 m | 18:26,0 | Čeněk Topor | 2007 | Orel Vyškov | Olomouc | 25. 1. 2020 |
Rekordy JmKAS v kategorii: MLADŠÍ ŽÁCI (hala, vybrané doplňkové disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
50 m | 6,3 | Pavel Horálek | 1970 | TJ Zbrojovka Brno | Krnov | 2. 12. 1983 | |
6.74 | Lukáš Drbilič | 2009 | TJ Lokomotiva Břeclav | Brno | 26. 2. 2022 | ||
200 m | 27,7 | František Lupač | 1973 | AC Čejkovice | Bratislava | 20. 12. 1986 | |
400 m | 1:07,6 | Ivo Gaspar | 1970 | TJ Jiskra Kyjov | Brno | 18.12.1982 | |
500 m | 1:29.70 | Martin Slon | 1997 | AK Hodonín | Bratislava | 16. 1. 2010 | |
600 m | 1:34.22 | Jiří Klinkovský | 1998 | BYAC Brno | Bratislava | 3. 12. 2011 | |
1 000 m | 2:53,9 | Jiří Vrbovský | 1967 | Jiskra Kyjov | Ostrava | 13. 12. 1980 | |
2 000 m | neustanoven | ||||||
3 000 m | 10:56.97 | Jiří Osolsobě | 2001 | AHA Vyškov | Jablonec | 13. 3. 2011 | |
1 míle | neustanoven | ||||||
Tyč | 310 | Robert Michal | 1969 | TJ Sokol Brno-Žabovřesky | Praha | 11. 12. 1982 | |
Chůze 1 000 m | 6:28.18 | Čeněk Topor | 2007 | Orel Vyškov | Olomouc | 26. 1. 2019 | |
Chůze 2 000 m | 18:26.00 | Čeněk Topor | 2007 | Orel Vyškov | Olomouc | 25. 1. 2020 | |
Chůze 3 000 m | 16:10,0 | Martin Galamboš | 1980 | TJ Sigma Hodonín | Ostrava | 21. 2. 1993 | |
Štafeta 4x 200 m | 1:45.20 | AC Moravská Slavia Brno | AC Moravská Slavia Brno | Ostrava | 14. 12. 2018 | Pavlíček-Hanek-Neugebauer-Hanek |
Rekordy JmKAS v kategorii: MLADŠÍ ŽÁCI (dráha, silnice, vybrané disciplíny)
Disciplína | Výkon | Jméno a příjmení | Rok narození | Klub/oddíl | Místo | Datum | Poznámka |
6,7 | Zdeněk Lípa | 1964 | TJ Slovan Hodonín | Brno | 29. 9. 1976 | ||
100 m | 11.99 | Alexandr Herman | 1991 | TJ Lokomotiva Břeclav | Břeclav | 25. 9. 2004 | |
200 m | 25.31 +1.9 | Eliáš Urban | 2000 | AHA Vyškov | Blansko | 20. 4. 2013 | |
300 m | 38.67 | Eliáš Urban | 2000 | AHA Vyškov | Ostrava | 9. 6. 2013 | |
400 m | 56,1 | Jiří Maidl | 1968 | VŠTJ Technika Brno | Brno | 26. 8. 1981 | |
500 m | 1:14,0 | Jiří Maidl | 1968 | VŠTJ Technika Brno | Znojmo | 26. 8. 1981 | |
600 m | 1:32,1 | Ondřej Budín | 2005 | TJ Znojmo | Znojmo | 17. 5. 2018 | |
1 000 m | 2:45,9 | Jiří Maidl | 1968 | VŠTJ Technika Brno | Ostrava | 5. 7. 1981 | |
1 míle | 5:12.63 | Adam Hladký | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | Brno | 22. 7. 2013 | |
2 000 m | 6:31,8 | Vojtěch Durák | 1990 | BK Znojmo | Hodonín | 21. 5. 2003 | |
3 000 m | 9:42.59 | Ondřej Zámečník | 1997 | VSK Univerzita Brno | Olomouc | 6. 6. 2009 | |
5 000 m | 17:54,0 | Pavel Bulíček | 1968 | TJ Sokol Brno-Žabovřesky | Brno | 26. 9. 1981 | |
10 000 m | 39:35,0 | Luděk Šír | 1978 | TJ Zbrojovka Brno | Brno | 5. 10. 1989 | |
Hodinovka dráha | 14 606 | Květoslav Malý | 1968 | TJ Oslavany | Ivančice | 30. 9. 1981 | |
Sprinterský trojboj (60-100-200) | 1 227 | Libor Pernica | 2000 | AK Kyjov | Uherské Hradiště | 28. 9. 2012 | 8.27-13.44-28.44 |
Sprinterský trojboj (50-60-100) | 1 324 | Tomáš Dřímal | 1973 | TJ Sigma Hodonín | Hodonín | 14. 8. 1986 | 7,0-8,2-13,0 |
200 m př. | 32.43 | Michal Almáš | 1993 | AHA Vyškov | Olomouc | 23. 9. 2006 | |
300 m př. | 59.02 | Jonáš Jedlička | 2007 | AK Kuřim | Blansko | 28. 4. 2019 | |
1 500 m př. | 5:14,6 | Lukáš Olejníček | 1988 | AC Moravská Slavia Brno | Brno | 28. 4. 2001 | |
Tyč | 320 | Robert Michal | 1969 | TJ Sokol Brno-Žabovřesky | Brno | 16. 10. 1982 | |
Trojskok | 10.93 | Libor Šenk | 1968 | TJ Zbrojovka Brno | Brno | 12. 8. 1981 | |
Chůze 1 000 m | 5:06,0 | Tomáš Hlavenka | 1977 | T.J. Sokol Brno-Žabovřesky | Brno | .10. 1990 | |
Chůze 3 000 m | 15:02,7 | Martin Galamboš | 1980 | TJ Sigma Hodonín | Třinec | 26. 6. 1993 | |
Chůze 5 000 m | nedohledán | ||||||
Chůze 3 km | 19:43,0 | Čeněk Topor | 2007 | Orel Vyškov | Brno | 13. 7. 2020 | |
Chůze 5 km | 30:26,0 | Martin Galamboš | 1980 | TJ Sigma Hodonín | Olomouc | 3. 4. 1993 | |
Chůze 10 km | nedohledán |