Aktuality

Aktuality

Vážení trenéři, atleti, v neděli 25.6. se za krásného slunečného počasí konalo v Olomouci mezikrajové 4-utkání: Olomoucký- Zlínský – Moravskoslezský a Jihomoravský kraj. Z naší sesta... Číst více

Druhé extraligové kolo se uskutečnilo na krásném stadionu v Plzni. I toto extralig... Číst více

Jihomoravané ovládli MČR v běhu na 10 000 metrů na dráze v Žilině. Martin Zajíc z VSK Univerzita Brno zvítězil časem 29:39,56 min. Druhé místo obsadil závodník Atlet... Číst více

Mistrovství Jihomoravského kraje v přespolním běhu se konalo ve Vacenovicích. Pěkně připravená trať dala všem zabrat. Výsledky naleznete zde: Číst více

pro rok 2023 se konalo v Pardubicích. V obou kategoriích byly vidět v popředí dresy klubů z jihomoravského kraje. Vítězkou půlmaratónu žen se totiž stala závodnice AK Olymp Brno Eva Fili... Číst více

Poslední letošní Mistrovství České republiky v hale patřilo žactvu. I tady byly vidět barvy jihomoravských atl... Číst více

Pozvánka na Valnou hromadu Jihomoravského krajského atletického svazu Výbor Jihomoravského krajského atletického svazu svolává valnou hromadu JmKAS na 21. dubna 2023 od 18 hodi... Číst více